Halálos Önmaga Matematika eötvös kupa 2018 röplabda Mindenféle partner Betakar

U19 II. Osztály Közép 7.-9. helyért - Szolnoki Röplabda - Szolsport

Röplabda: Elvitte a pontokat az Eötvös otthonából a Jászberény - Debreceni  Sportélet
Röplabda: Elvitte a pontokat az Eötvös otthonából a Jászberény - Debreceni Sportélet

CEV Kupa: Megszenvedett, de győzött a tartalékos Nyíregyháza a Mladost  ellen - MRSZ
CEV Kupa: Megszenvedett, de győzött a tartalékos Nyíregyháza a Mladost ellen - MRSZ

Nagy csata után egy pontot hozott haza Jászberényből a DSZC-Eötvös DSE -  Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei -  Dehir.hu
Nagy csata után egy pontot hozott haza Jászberényből a DSZC-Eötvös DSE - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

25. Eötvös Kupa – MEAFC

Tíz ország csapata a debreceni röplabda Eötvös Kupán | Hajdúdorogi  Főegyházmegye
Tíz ország csapata a debreceni röplabda Eötvös Kupán | Hajdúdorogi Főegyházmegye

Röplabda Eötvös Kupa: ismét hatalmas mezőny, orosz és magyar győztesek -  Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei -  Dehir.hu
Röplabda Eötvös Kupa: ismét hatalmas mezőny, orosz és magyar győztesek - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

Eötvös DSE - A felnőtt női röplabda NBI 2021/2022. évi bajnokság 5-8.  helyéért történő rájátszásának utolsó előtti fordulójában a DSZC-Eötvös DSE  azt a Jászberényt fogadja, amellyel ezt megelőzően már háromszor  találkozott. Az
Eötvös DSE - A felnőtt női röplabda NBI 2021/2022. évi bajnokság 5-8. helyéért történő rájátszásának utolsó előtti fordulójában a DSZC-Eötvös DSE azt a Jászberényt fogadja, amellyel ezt megelőzően már háromszor találkozott. Az

Röplabda bajnoki fordulók a hétvégén

Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei -  Dehir.hu
Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

Park Side Out Kupa | 2022 – Beach Arena

A ravasz Horváth-trükk egy szettet ért Nyíregyházán - MRSZ

Strandröplabda Eötvös Kupa: öt országból érkeztek - Debrecen hírei,  debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu
Strandröplabda Eötvös Kupa: öt országból érkeztek - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu