Home

Tíz kapacitás Közvetett német futball élő zongora per Lelkiismeretes

Elképesztő összeget kapnának a vb-győzelemért a német válogatott tagjai

Index - Futball - Futball - Szalai Ádám élete gólját sarkalta, 110 éve nem  látott német verés idegenben
Index - Futball - Futball - Szalai Ádám élete gólját sarkalta, 110 éve nem látott német verés idegenben

Képekben a Magyarország–Németország Nemzetek Ligája-meccs | M4 Sport

Koronavírusos a német válogatott két sztárja, elkülönítették őket |  Goal.com Magyarország
Koronavírusos a német válogatott két sztárja, elkülönítették őket | Goal.com Magyarország

Sallai Rolanddal a kezdőben jutott tovább a Freiburg a Német Kupában -  Sportal.hu
Sallai Rolanddal a kezdőben jutott tovább a Freiburg a Német Kupában - Sportal.hu

Index - Futball - Futball-vb 2022 - Döbbenetes fordulatok, Németország  kiesett a világbajnokságról!
Index - Futball - Futball-vb 2022 - Döbbenetes fordulatok, Németország kiesett a világbajnokságról!

Elképesztő statisztikák mutatják meg a német válogatott baját

Nem volt elnéző a FIFA és megbüntette a német válogatottat | FOCI VB 2022

Németország: a női válogatott mezében játszanak a férfiak Anglia el

Futball hírek, élő eredmények, eredmények és átigazolások | Goal.com  Magyarország
Futball hírek, élő eredmények, eredmények és átigazolások | Goal.com Magyarország

Vb 2022: a német válogatott angliai légiósai nélkül maradhat - NSO

Kép: így néz ki a német férfi válogatott női mezben! - NSO

Futballcsoda! 1954 után ismét tétmérkőzésen győztük le a németeket -  Nemzetek Ligája: Németország – Magyarország 0-1! | Mandiner
Futballcsoda! 1954 után ismét tétmérkőzésen győztük le a németeket - Nemzetek Ligája: Németország – Magyarország 0-1! | Mandiner

Németország: 29 játékos, köztük két újonc Löw októberi keretében -

Freiburg – RB Leipzig Német Kupa-döntő 0-0 - ÉLŐ KÖZVETÍTÉS! - Hírnavigátor

Index - Sport - Szivárványos cipővel és szájeltakarással tiltakozik a német  válogatott - A labdarúgó-világbajnokság negyedik napjának legfontosabb  történései - Percről percre
Index - Sport - Szivárványos cipővel és szájeltakarással tiltakozik a német válogatott - A labdarúgó-világbajnokság negyedik napjának legfontosabb történései - Percről percre

Óriási meglepetés a német vb-keretben: Mario Götze visszatér

Foci Eb: Közel voltunk a hatalmas bravúrhoz is, döntetlent játszottunk a  németek ellen - videó - Csakfoci.hu
Foci Eb: Közel voltunk a hatalmas bravúrhoz is, döntetlent játszottunk a németek ellen - videó - Csakfoci.hu

Index - Futball - Futball - A német válogatott két sztárja is lesérült a  magyarok elleni mérkőzés előtt
Index - Futball - Futball - A német válogatott két sztárja is lesérült a magyarok elleni mérkőzés előtt

A német csatár szerint ijesztő, ahogy a válogatotthoz állnak - Sportal.hu

Messze megérdemelt döntetlen a Puskás Arénában Németország ellen | Mandiner

Kikerült a német fociválogatott keretéből a Bayern München sztárja

Foci EB élőben: Anglia - Németország válogatott labdarúgó meccs online  stream élőben közvetítés | M4 Sport TV 2021 június 29.
Foci EB élőben: Anglia - Németország válogatott labdarúgó meccs online stream élőben közvetítés | M4 Sport TV 2021 június 29.